Sitrax sp. z o.o. jest profesjonalnym biurem tłumaczeń,
zrzeszającym wielu tłumaczy specjalistów
z różnych dziedzin oraz języków.

O NAS
Jesteśmy ogólnopolskim biurem tłumaczeń z siedzibą w Gdańsku. Z roku na rok poszerzamy bazę swoich tłumaczy, redaktorów i korektorów. Współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasze tłumaczenia to efekt fachowej, rzetelnej i świetnej jakościowo pracy. Dbamy o to, żeby każdy tekst wychodzący spod naszego pióra był nieskazitelny, czytelny, dokładny i piękny.

NASI TŁUMACZE
Nasi tłumacze to grupa najbardziej profesjonalnych zawodowców. To ludzie z pasją, odpowiedzialni, dokładni, z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczenia. Każdy projekt jest najważniejszy.

SPECJALIŚCI
Specjalizacja gwarantuje lepszą jakość. Powierzamy teksty tłumaczom wyspecjalizowanym w danej dziedzinie. Mamy zgrany zespół fachowców i profesjonalistów z wielu sfer – psychologia, ekonomia, medycyna, prawo, IT, edukacja i wiele innych.

TERMINY
Nasze terminy są realistyczne ale tak krótkie, jak to możliwe. Stawiamy na jakość ale pamiętamy o potrzebach Klientów i wymogach współczesnego świata. Oferujemy usługi ekspresowe bez obniżania jakości tłumaczenia.

GRAFIKA
W naszym zespole mamy też świetnych grafików. Opracują oni układ publikacji, stworzą okładkę, zaprojektują lub zilustrują książkę, zajmą się typografią.

JĘZYKI
Angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, chorwacki, rosyjski, norweski, szwedzki, chiński, arabski i inne.

TŁUMACZYMY
Literaturę piękną, fachową, wydawnictwa naukowe, poradniki, antologie, przewodniki, książki kucharskie, literaturę dla dzieci, powieści dla młodzieży, komiksy, powieści graficzne, podręczniki, albumy, czasopisma, materiały dydaktyczne, broszury, biuletyny, konspekty reklamowe, katalogi.

NASZA GWARANCJA
Działamy na rynku od 5 lat. Założycielką firmy jest filolożka francuska, doktorantka UG, Anna Parzyńska, która jak nikt inny rozumie potrzebę jakości w tłumaczeniu. Nasi Klienci są zawsze zadowoleni z poziomu wykonania zleceń i profesjonalizmu naszych pracowników.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe.
  • Każde tłumaczenie wyceniamy indywidualnie w zależności od języka oraz rodzaju tekstu.
  • Dokumenty traktujemy jako poufne.
  • Tłumaczymy zarówno teksty z języka ogólnego jak i specjalistyczne.
  • Żaden język nam nie straszny, tłumaczymy nawet orientalne teksty, jak np. w języku fārsī (perskim).

glasses-272399_960_720

Co tłumaczymy?

– materiały reklamowe
– literaturę
– instrukcje
– dokumenty pojazdów
– świadectwa
– i inne

Oferta tłumaczeń dla wydawnictw

Prosimy o przesyłanie tłumaczeń na adres: tlumaczenia@sitraxecole.eu