15672806_1482874098408972_8912423944743852826_n

Anna Parzyńska

Dyrektor Szkoły Języków Obcych Sitrax école. 
Prezes Sitrax sp. zo.o.
Doktorantka UG, mgr filologii romańskiej (spec. językoznastwo), lic. Finanse w Handlu Międzynarodowym. Ukończyła Szkołę Prawa Francuskiego.
Tłumacz oraz lektor języka francuskiego i języka polskiego jako obcego. 

Egzaminator Marlins test

Prywatnie mama trójki dzieci.
Miłośniczka spacerów, sztuki, dobrej książki oraz KSW.

 

 

 

 

 

Magdalena Olkiewicz

Lektor j.angielskiego

Magister filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską oraz doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego zarówno w Polsce, jak I za granicą, także w środowiskach wielokulturowych (w Wielkiej Brytanii oraz Kirgistanie).
Obecnie doktorantka Studiów Filologicznych na UG oraz słuchacz podyplomowych studiów translatorycznych ze specjalizacją biznesowo-ekonomiczną.
Prywatnie podróżniczka, miłośniczka nauki języków – m.in. greckiego, bułgarskiego, hiszpańskiego, oraz muzyk, kolekcjonujący egzotyczne instrumenty.

 

Hanna Jamer

Lektor języka angielskiego i greckiego.

„Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach w Grecji. Od kilkunastu lat uczę angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Mieszkałam przez 23 lata w Grecji w związku z tym uczę też języka greckiego. Lubię teatr,kino, podróże i kuchnię śródziemnomorską.”

 

 

 

 

Ewelina Ołdak-Lewińska

Lektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Filolog rosyjsko-angielski ze specjalizacją nauczycielską z ośmioletnią praktyką. Tłumacz pisemny oraz korektor języka rosyjskiego i angielskiego z dużym doświadczeniem w zakresie języka marketingu. Specjalizuję się w nauczaniu języka biznesu, przygotowuję do egzaminów, Marlins Test, rozmów o pracę, prowadzę konwersacje. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, najchętniej z naciskiem na język biznesowy, specjalistyczny, z elementami prawa, księgowości, ekonomii. Współpracuje z organizacjami i fundacjami z dziedziny kultury i sztuki w zakresie nauczania i tłumaczeń. Prywatnie kinomanka i bibliofil.

 

 

Przemysław Kleniewski

Lektor języka rosyjskiego.

Jest metodykiem nauczania, dydaktykiem, działaczem na rzecz edukacji w Polsce, a przy tym rusycystą. Oprócz współpracy z Sitrax école pełni również obowiązki dyrektora jednego z liceów w Gdańsku.

„Edukacja to moja największa pasja i tylko trochę ustępuje mojej drugiej miłości, która przechodzi w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie – kolei. A już najwspanialszą rzeczą jest podróżowanie koleją po Rosji.”

 

 

 

Krystsina Luhouskaya

Lektorka języka rosyjskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców rosyjskojęzycznych.

 

„Posiadam doświadczenie w nauczaniu oraz tłumaczeniu. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku turystyka i rekreacja, specjalność turystyka międzynarodowa. Lubię kontakt z ludźmi oraz naukę języka. Pochodzę z Białorusi. W Polsce mieszkam od 9 lat. Wierzę w to że każdy jeśli ma chęć potrafi się nauczyć języka obcego.    A ja postaram się w tym pomóc.”

 

 

 

Beata Falkiewicz

Lektor języka niemieckiego i języka polskiego jako obcego, magister inżynier technolog żywności ze specjalizacją żywienia człowieka. Specjalista zarządzania w turystyce i hotelarstwie.

Nauczyciel pasjonat z wieloletnim doświadczeniem o indywidualnym podejściu do uczniów, rozpoznający ich potrzeby jak też otwarty na sugestie współpracy, w swojej pracy korzystający z wiedzy z dziedziny neurodydaktyki, psychologii rozwoju, życzliwy, wyrozumiały, uśmiechnięty.

Entuzjastka książek, podróży, jogi i sportów zimowych. Wielbicielka rasy i szczęśliwa właścicielka labradora.

 

 

Monika Szablińska

Lektor języka hiszpańskiego, portugalskiego i angielskiego.

Magister Filologii Romańskiej o Profilu Iberystycznym na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

Od 7 lat pracuje czynnie z językiem portugalskim, rozwijając połączenia gospodarcze między Polską a krajami z iberystycznej grupy językowej. Równocześnie prowadzi lekcje z języka hiszpańskiego, portugalskiego i angielskiego. Interesuje się indywidualnym podejściem do każdego ucznia, skupieniem na jego potrzebach i rozwoju.

Lubi tańczyć, śpiewać i podróżować.

 

Aleksandra Certa

Logopeda i filolog polski, wokalistka i flecistka.

Prowadzi terapie logopedyczne, zajęcia z logorytmiki, zajęcia z emisji głosu oraz korepetycje z języka polskiego dla klas IV-VIII.

Absolwentka logopedii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Wielokrotna laureatka konkursów np. Svietlogorsk (Rosja) – nagroda grand prix, I miejsce w konkursie chórów w Belgii z chórem Cantabile, laureatka
I miejsca w Kołobrzegu z ramienia Wojska Polskiego. Laureatka konkursu fletowego w Filharmonii Olsztyńskiej. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie – kierunek flet poprzeczny. Uczestniczka komercyjnego programu telewizyjnego „Bitwa na głosy” w zespole Tomsona i Barona. Występowała na jednej scenie z Alicją Majewską. Współpracowała z branżą muzyczną z całej Polski w różnych stylach muzycznych – muzyk sesyjny. Występowała w wielu teatrach Polski m.in. z zespołem Romskim Hitano.

Angelika Łuszczak-Katzban

Lektor języka angielskiego i niemieckiego.

„Ukończyłam studia licencjackie na kierunku lingwistyka stosowana z j.angielskim i niemieckim oraz studia magisterskie z filologii angielskiej. Mam doświadczenie nie tylko w tłumaczeniach, ale także w nauczaniu. Angielski jest moją pasją, dlatego pragnę zarażać innych miłością do tego języka.

Uwielbiam języki obce, taniec, muzykę, oraz spacery z psem.”