15672806_1482874098408972_8912423944743852826_n

Anna Parzyńska

Dyrektor Szkoły Języków Obcych Sitrax école. 
Prezes Sitrax sp. zo.o.
Doktorantka UG, mgr filologii romańskiej (spec. językoznastwo), lic. Finanse w Handlu Międzynarodowym. Ukończyła Szkołę Prawa Francuskiego.
Tłumacz oraz lektor języka francuskiego i języka polskiego jako obcego. 

Prywatnie mama sześcioletniego synka. 
Miłośniczka spacerów, sztuki, dobrej książki oraz hokeja.

 

 

 

 

Joanna Kraśniewska

Lektor języka angielskiego, języka polskiego jako obcego, projektant.

Magister Filologii Angielskiej ze specjalizacją Metodyk oraz Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

Od kilkunastu lat uczy angielskiego zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe ( w tym kursy biznesowe). Egzaminator TOEIC i Marlins.
Między lekcjami języka angielskiego, prowadzi zajęcia z projektowania ubioru oraz realizuje zlecenia projektowe dla klienta indywidualnego.

Uwielbia brytyjski akcent i dobre tkaniny.

 

 

Małgorzata Newlyn

Lektor języka angielskiego, magister skandynawistyki.

Skuteczny nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, w swojej pracy opierający się na indywidualnym podejściu do każdego a uczniów, życzliwości, dobrym humorze oraz na wiedzy z zakresu psycholingwistyki i zjawisk wielo- i międzykulturowości.
Pasjonatka tańców latynoskich oraz miłośniczka psów ras północnych.

 

 

 

 

 

 

Paula Ulewicz

Lektor języka angielskiego.

Ukończyła Analitykę gospodarczą, spec. Analityk finansowy na PG. Chcąc podwyższyć swoje kwalifikacje, podjęła studia na spec. Analityk biznesowy. Posiada certyfikaty FCE, CAE, Intermediate Business English Course. Podczas studiów ukończyła trzyletni kurs języka angielskiego biznesowego na poziomie C1.
Prowadzi kursy biznesowe oraz przygotowuje do egzaminów.
W wolnych chwilach działa w kołach naukowych, podróżuje, gotuje i poznaje nowe języki.

 

Magdalena Stefanowicz

Lektor języka angielskiego.

Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. W Sitrax école ma przyjemność nauczać języka angielskiego na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Jej największą pasją są podróże i poznawanie nowych miejsc. W tym roku była w Anglii – głównie w Londynie, a wcześniej w krajach skandynawskich – Danii, Szwecji i Norwegii. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy i czytać książki po angielsku.

„Serdecznie zachęcam do nauki języków obcych! Umiejętność ta otwiera w życiu wiele nowych możliwości. Do zobaczenia!”

 

Ewelina Ołdak-Lewińska

Lektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Filolog rosyjsko-angielski ze specjalizacją nauczycielską z ośmioletnią praktyką. Tłumacz pisemny oraz korektor języka rosyjskiego i angielskiego z dużym doświadczeniem w zakresie języka marketingu. Specjalizuję się w nauczaniu języka biznesu, przygotowuję do egzaminów, Marlins Test, rozmów o pracę, prowadzę konwersacje.
Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, najchętniej z naciskiem na język biznesowy, specjalistyczny, z elementami prawa, księgowości, ekonomii.
Współpracuje z organizacjami i fundacjami z dziedziny kultury i sztuki w zakresie nauczania i tłumaczeń.
Prywatnie kinomanka i bibliofil.

 

Przemysław Kleniewski

Lektor języka rosyjskiego.

Jest metodykiem nauczania, dydaktykiem, działaczem na rzecz edukacji w Polsce, a przy tym rusycystą. Oprócz współpracy z Sitrax école pełni również obowiązki dyrektora jednego z liceów w Gdańsku.

„Edukacja to moja największa pasja i tylko trochę ustępuje mojej drugiej miłości, która przechodzi w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie – kolei. A już najwspanialszą rzeczą jest podróżowanie koleją po Rosji.”

 

 

 

Beata Falkiewicz

Lektor języka niemieckiego i języka polskiego jako obcego, magister inżynier technolog żywności ze specjalizacją żywienia człowieka. Specjalista zarządzania w turystyce i hotelarstwie.

Nauczyciel pasjonat z wieloletnim doświadczeniem o indywidualnym podejściu do uczniów, rozpoznający ich potrzeby jak też otwarty na sugestie współpracy, w swojej pracy korzystający z wiedzy z dziedziny neurodydaktyki, psychologii rozwoju, życzliwy, wyrozumiały, uśmiechnięty.

Entuzjastka książek, podróży, yogi i sportów zimowych. Wielbicielka rasy i szczęśliwa właścicielka labradora.

 

 

Monika Szablińska

Lektor języka hiszpańskiego, portugalskiego i angielskiego.

Magister Filologii Romańskiej o Profilu Iberystycznym na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

Od 7 lat pracuje czynnie z językiem portugalskim, rozwijając połączenia gospodarcze między Polską a krajami z iberystycznej grupy językowej. Równocześnie prowadzi lekcje z języka hiszpańskiego, portugalskiego i angielskiego. Interesuje się indywidualnym podejściem do każdego ucznia, skupieniem na jego potrzebach i rozwoju.

Lubi tańczyć, śpiewać i podróżować.

 

 

Izabela Modzalewska

Lektor języka włoskiego.

Jest native speakerem języka włoskiego, oraz pedagogiem, studia magisterskie ukończyła na kierunku pedagogika, ze specjalizacją organizacja i zarządzanie oświatą.

Wychowała się w Mediolanie od dziecka, lecz mieszka już na stałe w Gdańsku. Wiele już lat uczy języka włoskiego, indywidualnie oraz w grupach, dzieci młodzież i dorosłych.
Zajęcia dostosowuje do potrzeb ucznia, bowiem każdy jest inny, tak samo więc i nauka powinna być dostosowana do indywidualnego tempa, preferencji i zainteresowań kursanta.
Zajęcia dla dzieci są nastawione na naukę poprzez zabawę, z elementami muzyki, plastyki i wiele zabaw ruchowych.
Prywatnie jest miłośniczką dobrej muzyki, spacerów na łonie natury, malarstwa, jak i spotkań z przyjaciółmi.
.

Agnieszka Józefowicz 

Lektor języka francuskiego oraz języka polskiego jako obcego. 

Magister filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Od kilkunastu lat uczy języka francuskiego dzieci, młodzież i dorosłych.
Kocha podróże oraz języki obce.
Mieszkała w Paryżu, na wyspie Ile de Re we Francji oraz w małym miasteczku koło Brukseli. Studiowała nie tylko w Polsce, ale także w Louvain-la-Neuve w Belgii.
Prywatnie mama dwuletniego Juliana.

 

 

Jaśmina Sola

Psycholog, psychoterapeuta.

Magister Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w dziedzinie Seksuologii Klinicznej. Pracuje w nurcie Analizy Transakcyjnej, której uczy się w Szkole Analizy Transakcyjnej w Poznaniu.

„Jestem ciekawa ludzi i świata. Lubię poznawać tajemnicze miejsca. Jestem otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania. Praca z dziećmi pozwala mi odkrywać dziecko w sobie oraz cała paletę naturalnych emocji. Prywatnie lubię słońce i koty.”

 

 

Agnieszka Tomaszek-Deptuch

Psycholog.

Jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Sopocie. Ukończyła  I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwija biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie zdobywała w Trójmiejskich ośrodkach zajmując się zarówno dziećmi,  młodzieżą, jak i osobami dorosłymi.

Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży z problemami rozwojowymi, zaburzeniami emocjonalnymi, społecznymi. Pomaga osobom chorującym na zaburzenia odżywiania, problemami emocjonalno-społecznymi, trudnościami w relacjach. Ukończyła również studia podyplomowe z Psychodietetyki, szkolenia dotyczące zaburzeń odżywiania dzieci oraz osób dorosłych.

 

Adriana Rynkiewicz

Logopeda, neurologopeda, terapeuta ręki.

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła studia licencjackie na kierunku logopedia ze specjalizacją filologia polska oraz studia magisterskie o specjalności neurologopedycznej.

Dodatkowe uprawnienia zdobyła między innymi podczas kursu I i II stopnia z zakresu terapii ręki i zaburzeń motoryki małej.

Prywatnie miłośniczka sztuk teatralnych oraz dobrej muzyki.

 

 

 

 

 

Beata Szewczyk

Logopeda, neurologopeda

Ukończyła studia magisterskie na kierunku logopedia na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia licencjackie na kierunku logopedia z audiologią na Uniwersytecie Łódzkim.

Entuzjastka pracy logopedycznej z osobami dorosłymi z afazją, dyzartrią, otępieniem oraz zaburzeniami emisji głosu, jak również z dziećmi z wadami wymowy.

Ukończyła szkolenie z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń mowy u osób dorosłych chorych neurologicznie oraz z szkolenie z terapii osób laryngektomowanych.

Z zamiłowania wokalistka, gitarzystka i melomanka. Pasjonatka nauk o budowie i funkcjonowaniu ludzkiego mózgu.