15672806_1482874098408972_8912423944743852826_n

Anna Parzyńska

Dyrektor Szkoły Języków Obcych Sitrax école. 
Prezes Sitrax sp. zo.o.
Doktorantka UG, mgr filologii romańskiej (spec. językoznastwo), lic. Finanse w Handlu Międzynarodowym. Ukończyła Szkołę Prawa Francuskiego.
Tłumacz oraz lektor języka francuskiego i języka polskiego jako obcego. 

Egzaminator Marlins test

Prywatnie mama siedmioletniego synka i malutkiej córeczki.
Miłośniczka spacerów, sztuki, dobrej książki oraz KSW.

 

 

 

 

 

Joanna Kraśniewska

Lektor języka angielskiego, języka polskiego jako obcego, projektant.

Magister Filologii Angielskiej ze specjalizacją Metodyk oraz Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.

Od kilkunastu lat uczy angielskiego zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe ( w tym kursy biznesowe). Egzaminator TOEIC i Marlins test.
Między lekcjami języka angielskiego, prowadzi zajęcia z projektowania ubioru oraz realizuje zlecenia projektowe dla klienta indywidualnego.

Uwielbia brytyjski akcent i dobre tkaniny.

 

Małgorzata Newlyn

Lektor języka angielskiego, magister skandynawistyki.

Obywatelka Polski i Australii

Skuteczny nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, w swojej pracy opierający się na indywidualnym podejściu do każdego a uczniów, życzliwości, dobrym humorze oraz na wiedzy z zakresu psycholingwistyki i zjawisk wielo- i międzykulturowości.

Pasjonatka tańców latynoskich oraz miłośniczka psów ras północnych.

 

 

 

 

Magdalena Olkiewicz

Lektor j.angielskiego

Magister filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską oraz doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego zarówno w Polsce, jak I za granicą, także w środowiskach wielokulturowych (w Wielkiej Brytanii oraz Kirgistanie).
Obecnie doktorantka Studiów Filologicznych na UG oraz słuchacz podyplomowych studiów translatorycznych ze specjalizacją biznesowo-ekonomiczną.
Prywatnie podróżniczka, miłośniczka nauki języków – m.in. greckiego, bułgarskiego, hiszpańskiego, oraz muzyk, kolekcjonujący egzotyczne instrumenty.

 

Hanna Jamer

Lektor języka angielskiego i greckiego.

„Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Arystotelesa w Salonikach w Grecji. Od kilkunastu lat uczę angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Mieszkałam przez 23 lata w Grecji w związku z tym uczę też języka greckiego. Lubię teatr,kino, podróże i kuchnię śródziemnomorską.”

 

 

 

 

Ewelina Ołdak-Lewińska

Lektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Filolog rosyjsko-angielski ze specjalizacją nauczycielską z ośmioletnią praktyką. Tłumacz pisemny oraz korektor języka rosyjskiego i angielskiego z dużym doświadczeniem w zakresie języka marketingu. Specjalizuję się w nauczaniu języka biznesu, przygotowuję do egzaminów, Marlins Test, rozmów o pracę, prowadzę konwersacje. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, najchętniej z naciskiem na język biznesowy, specjalistyczny, z elementami prawa, księgowości, ekonomii. Współpracuje z organizacjami i fundacjami z dziedziny kultury i sztuki w zakresie nauczania i tłumaczeń. Prywatnie kinomanka i bibliofil.

 

 

Przemysław Kleniewski

Lektor języka rosyjskiego.

Jest metodykiem nauczania, dydaktykiem, działaczem na rzecz edukacji w Polsce, a przy tym rusycystą. Oprócz współpracy z Sitrax école pełni również obowiązki dyrektora jednego z liceów w Gdańsku.

„Edukacja to moja największa pasja i tylko trochę ustępuje mojej drugiej miłości, która przechodzi w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie – kolei. A już najwspanialszą rzeczą jest podróżowanie koleją po Rosji.”

 

 

 

 

Krystsina Luhouskaya

Lektorka języka rosyjskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców rosyjskojęzycznych.

 

„Posiadam doświadczenie w nauczaniu oraz tłumaczeniu. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku turystyka i rekreacja, specjalność turystyka międzynarodowa. Lubię kontakt z ludźmi oraz naukę języka. Pochodzę z Białorusi. W Polsce mieszkam od 9 lat. Wierzę w to że każdy jeśli ma chęć potrafi się nauczyć języka obcego.    A ja postaram się w tym pomóc.”

 

 

 

 

Beata Falkiewicz

Lektor języka niemieckiego i języka polskiego jako obcego, magister inżynier technolog żywności ze specjalizacją żywienia człowieka. Specjalista zarządzania w turystyce i hotelarstwie.

Nauczyciel pasjonat z wieloletnim doświadczeniem o indywidualnym podejściu do uczniów, rozpoznający ich potrzeby jak też otwarty na sugestie współpracy, w swojej pracy korzystający z wiedzy z dziedziny neurodydaktyki, psychologii rozwoju, życzliwy, wyrozumiały, uśmiechnięty.

Entuzjastka książek, podróży, jogi i sportów zimowych. Wielbicielka rasy i szczęśliwa właścicielka labradora.

 

 

Monika Szablińska

Lektor języka hiszpańskiego, portugalskiego i angielskiego.

Magister Filologii Romańskiej o Profilu Iberystycznym na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

Od 7 lat pracuje czynnie z językiem portugalskim, rozwijając połączenia gospodarcze między Polską a krajami z iberystycznej grupy językowej. Równocześnie prowadzi lekcje z języka hiszpańskiego, portugalskiego i angielskiego. Interesuje się indywidualnym podejściem do każdego ucznia, skupieniem na jego potrzebach i rozwoju.

Lubi tańczyć, śpiewać i podróżować.

 

Aleksander Pyrchla

Lektor języka angielskiego i niemieckiego oraz tłumacz techniczny.

Absolwent Studium Obsługi Ruchu Turystycznego w Gdyni z językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Wieloletni przewodnik po Gdańsku z j.angielskim i niemieckim. Przez 27 lat mieszkał w Zachodniej Australii. Tam też ukończył college w dwóch specjalnościach: budownictwo lądowe i zarządzanie przedsiębiorstwami. Posiada licencjat deweloperski na Australię. Specjalizuje się w języku technicznym. Zwolennik naturalnej drogi nauczania języków. „Przekazywanie wiedzy to; powołanie, służba i zarazem potrzeba intelektualna”. Prywatnie ojciec trzech synów i czworga wnucząt. Zainteresowania to filozofia, socjologia, historia, architektura i geologia. Pasje to narciarstwo i żeglarstwo.

 

Agnieszka Józefowicz 

Lektor języka francuskiego oraz języka polskiego jako obcego. 

Magister filologii romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Od kilkunastu lat uczy języka francuskiego dzieci, młodzież i dorosłych.
Kocha podróże oraz języki obce.
Mieszkała w Paryżu, na wyspie Ile de Re we Francji oraz w małym miasteczku koło Brukseli. Studiowała nie tylko w Polsce, ale także w Louvain-la-Neuve w Belgii.
Prywatnie mama dwuletniego Juliana.

 

 

 

Memgqi Shen

Lektor języka chińskiego.

„Jestem lektorką języka chińskiego, a w Polsce mieszkam już od ośmiu lat. Ukończyłam tu studia ekonomiczne. Posługuję się polskim w stopniu komunikatywnym, oprócz tego biegle mówię po angielsku.”

„Gdy rozmawiam z Polakami w moim codziennym życiu, czasami słyszę, jak opisują coś trudnego mówiąc: „to brzmi dla mnie po chińsku”. Wtedy wiem, że to wcale nie jest takie trudne. Uczmy się razem, żeby tobie też było łatwiej.”

 

 

 

Agnieszka Tomaszek-Deptuch

 Psycholog.

Jest psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Sopocie. Ukończyła  I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwija biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Doświadczenie zdobywała w Trójmiejskich ośrodkach zajmując się zarówno dziećmi,  młodzieżą, jak i osobami dorosłymi.

Prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży z problemami rozwojowymi, zaburzeniami emocjonalnymi, społecznymi. Pomaga osobom chorującym na zaburzenia odżywiania, problemami emocjonalno-społecznymi, trudnościami w relacjach. Ukończyła również studia podyplomowe z Psychodietetyki, szkolenia dotyczące zaburzeń odżywiania dzieci oraz osób dorosłych.

 

Beata Szewczyk

Logopeda, neurologopeda

Ukończyła studia magisterskie na kierunku logopedia na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia licencjackie na kierunku logopedia z audiologią na Uniwersytecie Łódzkim.

Entuzjastka pracy logopedycznej z osobami dorosłymi z afazją, dyzartrią, otępieniem oraz zaburzeniami emisji głosu, jak również z dziećmi z wadami wymowy.

Ukończyła szkolenie z zakresu diagnozy i terapii zaburzeń mowy u osób dorosłych chorych neurologicznie oraz z szkolenie z terapii osób laryngektomowanych.

Z zamiłowania wokalistka, gitarzystka i melomanka. Pasjonatka nauk o budowie i funkcjonowaniu ludzkiego mózgu.