15672806_1482874098408972_8912423944743852826_n

Anna Parzyńska

Dyrektor Szkoły Języków Obcych Sitrax école. 
Prezes Sitrax sp. zo.o.
Doktorantka UG, mgr filologii romańskiej (spec. językoznastwo), lic. Finanse w Handlu Międzynarodowym. Ukończyła Szkołę Prawa Francuskiego.
Tłumacz oraz lektor języka francuskiego i języka polskiego jako obcego. 

Egzaminator Marlins test

Prywatnie mama trójki dzieci.
Miłośniczka spacerów, sztuki, dobrej książki oraz KSW.

 

 

 

 

Magdalena Olkiewicz

Lektor języka angielskiego.

Magister filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską oraz doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego zarówno w Polsce, jak I za granicą, także w środowiskach wielokulturowych (w Wielkiej Brytanii oraz Kirgistanie).
Obecnie doktorantka Studiów Filologicznych na UG oraz słuchacz podyplomowych studiów translatorycznych ze specjalizacją biznesowo-ekonomiczną.
Prywatnie podróżniczka, miłośniczka nauki języków – m.in. greckiego, bułgarskiego, hiszpańskiego, oraz muzyk, kolekcjonujący egzotyczne instrumenty.

 

 

 

Ewelina Ołdak-Lewińska

Lektor języka angielskiego i rosyjskiego.

Filolog rosyjsko-angielski ze specjalizacją nauczycielską z ośmioletnią praktyką. Tłumacz pisemny oraz korektor języka rosyjskiego i angielskiego z dużym doświadczeniem w zakresie języka marketingu. Specjalizuje się w nauczaniu języka biznesu, przygotowuję do egzaminów, Marlins Test, rozmów o pracę, prowadzę konwersacje. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi, najchętniej z naciskiem na język biznesowy, specjalistyczny, z elementami prawa, księgowości, ekonomii. Współpracuje z organizacjami i fundacjami kultury i sztuki w zakresie nauczania i tłumaczeń. Prywatnie kinomanka i bibliofil.

 

Przemysław Kleniewski

Lektor języka rosyjskiego.

Jest metodykiem nauczania, dydaktykiem, działaczem na rzecz edukacji w Polsce, a przy tym rusycystą. Oprócz współpracy z Sitrax école pełni również obowiązki dyrektora jednego z liceów w Gdańsku.

„Edukacja to moja największa pasja i tylko trochę ustępuje mojej drugiej miłości, która przechodzi w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie – kolei. A już najwspanialszą rzeczą jest podróżowanie koleją po Rosji.”

 

 

 

Krystsina Luhouskaya

Lektorka języka rosyjskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców rosyjskojęzycznych.

„Posiadam doświadczenie w nauczaniu oraz tłumaczeniu. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku turystyka i rekreacja, specjalność turystyka międzynarodowa. Lubię kontakt z ludźmi oraz naukę języka. Pochodzę z Białorusi. W Polsce mieszkam od 9 lat. Wierzę w to że każdy jeśli ma chęć potrafi się nauczyć języka obcego. A ja postaram się w tym pomóc.”

 

 

 

 

Beata Falkiewicz

Lektor języka niemieckiego i języka polskiego jako obcego, magister inżynier technolog żywności ze specjalizacją żywienia człowieka. Specjalista zarządzania w turystyce i hotelarstwie.

Nauczyciel pasjonat z wieloletnim doświadczeniem o indywidualnym podejściu do uczniów, rozpoznający ich potrzeby jak też otwarty na sugestie współpracy, w swojej pracy korzystający z wiedzy z dziedziny neurodydaktyki, psychologii rozwoju, życzliwy, wyrozumiały, uśmiechnięty.

Entuzjastka książek, podróży, jogi i sportów zimowych. Wielbicielka rasy i szczęśliwa właścicielka labradora.

 

 

 

Maria Candelaria de Colle

Lektor języka hiszpańskiego i włoskiego.

Native speaker języka hiszpańskiego. Lektorka języka włoskiego. Obywatelka świata. Pół Argentynka pół Włoszka. Ukończyła studia prawnicze oraz nauczycielskie na Uniwersytecie Caólica de Córdoba w Argentynie. Ukończyła kurs na nauczyciela ELE w Murcji, w Hiszpanii. W tym roku ukończy kurs w Instytucie Cervantesa w Krakowie jako egzaminatorka DELE. Posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Kreatywna, zawsze uśmiechnięta i ciekawa świata. Uwielbia uczyć się języków obcych, podróże i dobrą książkę.

„Jestem człowiekiem otwartym, aktywnym i szczerym. Bardzo lubię podróżować po świecie, rozmawiać i poznawać nowych ludzi. Moją supermocą jest szeroki uśmiech, który widnieje na mojej twarzy codziennie.”

 

Maja Brzeska

Lektor języka angielskiego, chińskiego i polskiego jako obcego.

Absolwentka Studiów Wschodnich na Uniwersytecie Gdańskim (specjalność: język chiński z językiem rosyjskim). Obecnie w ramach stypendium rządu Chińskiej Republiki Ludowej realizuje studia na kierunku tłumaczenia angielsko-chińskie na Uniwersytecie Języków Obcych w Tianjinie w Chinach. Posiadaczka certyfikatu HSK 5 z języka chińskiego. Od wielu lat pasjonuje się kulturą azjatycką oraz nauką języków obcych. Miłośniczka podróżowania, japońskiej mody i literatury fantasy.

 

 

 

Urszula Gast

Lektor języka angielskiego.

Od 4 lat prowadzę zajęcia z j. angielskiego dla dorosłych i młodzieży. Posiadany certyfikat CELTA umożliwia mi prowadzenie zajęć również dla uczniów nie mówiących po polsku, a certyfikat CPE potwierdza moje umiejętności.
Jestem studentką 3 roku biologii, wcześniej studiowałam biotechnologię, przez dwa lata służyłam w wojsku, co pozwoliło mi znacznie poszerzyć zasób słownictwa oraz specyfikację poszczególnych żargonów używanych w różnych środowiskach. Aktywnie zdobywam wiedzę językową z zakresu różnych sfer zawodowych, które jestem w stanie wykorzystać podczas prowadzenia zajęć z j. angielskiego. W czasie wolnym uwielbiam pracować z roślinami, tworzyć kosmetyki ziołowe, a także uzewnętrzniać się artystycznie poprzez rysunek, śpiew i pisanie własnych powieści, wierszy, piosenek i opowiadań.

 

Beata Patok

Lektor języka angielskiego.

Jestem absolwentką studiów językowych londyńskiego uniwersytetu Queen Mary oraz certyfikowaną nauczycielką języka angielskiego na podstawie kursu CELTA, ukończonego w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii. Przez okres 15 lat żyłam, kształciłam się i pracowałam w Anglii. Dzięki temu dziś mogę zaoferować Tobie bogactwo językowe z akcentem na praktyczne zastosowanie języka. Stawiam na naukę, dzięki której Twój angielski będzie brzmieć stuprocentowo naturalnie w każdej sytuacji, również pod względem wymowy. Specjalizuję się w nauczaniu języka biznesowego, którym przez ponad 8 lat posługiwałam się na co dzień, pracując w międzynarodowym środowisku biznesowym, w Oxfordzie. Bardzo lubię kontakt z uczniami, ciekawi mnie każdy człowiek, cenię sobie wszelkie rozmowy, które odbywamy na lekcjach. Pozytywna, budująca atmosfera w czasie zajęć jest dla mnie absolutnym priorytetem. O dobre wibracje u mnie nietrudno, gdyż kocham język, którego uczę i lubię to, co robię. 🙂

Maja Unuk

Lektor języka angielskiego, niemieckiego i słoweńskiego.

Jestem nauczycielem języka angielskiego i języka niemieckiego. Ukończyłam nauczanie języka niemieckiego z językiem angielskim na Uniwersytecie Gdańskim oraz dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam 19 lat doświadczenia w zawodzie na wszelkich poziomach językowych. Nauczanie języków to moja pasja, a nauka języków obcych to moje hobby. Znam biegle język słoweński i aktualnie uczę się języka hiszpańskiego.
Prywatnie jestem Mama dziesięcioletniej Vesny.

 

 

Mikhail Panasenkov

Lektor języka rosyjskiego i francuskiego.

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz student Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Native speaker j. rosyjskiego i posiadacz międzynarodowego certyfikatu DALF C1 w języku francuskim (wkrótce C2).

Nauka języków od zawsze była moją pasją, oprócz rosyjskiego i francuskiego mówię biegle po polsku, angielsku i białorusku. Nauczanie sprawia mi przyjemność, lubię dzielić się wiedzą i wyjaśniać aspekty językowe. Na lekcjach zawsze utrzymuję przyjazną atmosferę ze studentami.

Poza pracą lubię podróżować, szczególnie po Francji i krajach francuskojęzycznych.

 

 

Aleksandra Jasiurska

Lektor języka duńskiego.

Ukończyłam Skandynawistykę, a także Prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Część studiów spędziłam na różnego rodzaju wymianach w Danii, w związku z czym język duński znam „od podszewki”. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych zarówno dorosłych jak i dzieci. Uwielbiam pracować z ludźmi. Poza językami obcymi moje największe pasje to muzyka, podróże i literatura.

 

Aleksandra Dec

Lektor języka angielskiego, szwedzkiego i norweskiego

Absolwentka Skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Mam doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak i w pracy z dziećmi i młodzieżą. Posiadam dwa certyfikaty TEFL (Teaching English as a Foreign Language). Mieszkałam w Finlandii i we Francji i rozumiem, jak znajomość języków może ułatwić codzienne życie. Sama na co dzień używam 6 języków i chętnie podzielę się moją wiedzą i radością z poznawania nowego języka i kultury.Aleksandra Certa

Logopeda i filolog polski, wokalistka i flecistka.

Prowadzi terapie logopedyczne, zajęcia z logorytmiki, z emisji głosu.

Absolwentka logopedii na GUMed i filologii polskiej na UG. Wielokrotna laureatka konkursów np. Svietlogorsk (Rosja) – nagroda grand prix, I msc w konkursie chórów w Belgii z chórem Cantabile, laureatka I msca w Kołobrzegu z ramienia Wojska Polskiego. Laureatka konkursu fletowego w Filharmonii Olsztyńskiej. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie – kierunek flet poprzeczny. Uczestniczka programu telewizyjnego „Bitwa na głosy” w zespole Tomsona i Barona. Występowała na jednej scenie z Alicją Majewską. Współpracowała z branżą muzyczną z całej Polski w różnych stylach muzycznych – muzyk sesyjny. Występowała w wielu teatrach Polski.

 

 

Jagoda Stelmaszyk

Psycholog.

Prowadzi konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Wolontariuszka w Centrum Interwencji Kryzysowej praca z dziećmi i młodzieżą. Współpracuje w Centrum Integracji Społecznej z osobami wykluczonymi społecznie, lub zagrożonymi wykluczeniem. Psychologia jest jej pasją i kierunkiem w którym cały czas się rozwija. Wspieranie i pomoc w trudnych sytuacjach, etyka i odpowiedzialność to wartości którymi się kieruje. Pasję do psychologii rozwinęła dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Klientami. Prywatnie miłośniczka psów (jrt) i zamiłowanie do behawioryzmu.