15672806_1482874098408972_8912423944743852826_n

Anna Parzyńska
Lektor języka francuskiego oraz języka polskiego jako obcego.
Dyrektor Szkoły Języków Obcych Sitrax école.
Prezes Sitrax sp. zo.o.
Doktorantka UG, mgr filologii romańskiej (spec. językoznastwo), lic. Finanse w Handlu Międzynarodowym. Ukończyła Szkołę Prawa Francuskiego.

Prywatnie mama pięcioletniego synka.
Miłośniczka spacerów, dobrej książki oraz hokeja.

 

 

 

 

SONY DSCJoanna Kraśniewska
Lektorka języka angielskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Jezyków Obcych (praca licencjacka na temat angażowania rodziców w proces uczenia się) i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (magister metodyki). Po czterech latach nauczania metodą Helen Doron i M. Montessori. Uczyła w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w całej Bydgoszczy.

Szukając nowych wyzwań, Joanna rozpoczęła pracę jako nauczyciel literatury (w języku angielskim) w szkole międzynarodowej (oddział NATO w Bydgoszczy). Zgłębiając swoją wiedzę na temat nauczania i uczenia się opartych na programie International Baccalaureate (IB) zyskuje certyfikat IB pierwszego stopnia podczas szkolenia w Lizbonie, a także w tym samym roku certyfikat egzaminatora TOEIC. Jednocześnie kontynuuje lekcje z dziećmi w klasach 0 i 5.

Po przeprowadzeniu się do Warszawy kontynuuje swoją pasję nauczania w Międzynarodowej Szkole Podstawowej Meridian, a następnie w gdańskiej Sitrax école, pracując między innymi z pracownikami dużych firm jak i również z dziećmi z dysleksją.

Czerpie satysfakcję z nauczania różnych grup wiekowych, od dzieci po dorosłych. Spragniona nowych wyzwań edukacyjnych na terenie Trójmiasta.

 

IMG_20161118_193723

Paixão António José
Lektor języka portugalskiego.

Nazywam się Paixão António José, pochodzę z Angolii. Moim ojczystym językiem jest portugalski. Mieszkam w Polsce od dwóch lat. Obecnie studiuję Dyplomację Publiczną na UG.
Od października 2016r. współpracuję z Sitrax école jako lektor języka portugalskiego. Mogę powiedzieć, że jest to ciekawe zajęcie dla mnie, chociaż że nie jest to moje pierwsze doświadczenie w nauczaniu. Praca naukowa jest interesująca, ponieważ wymaga bezpośredniego kontaktu z ludźmi oraz zrozumienia każdego mózgu w sensie sposobu myślenia człowieka.
Święta polityczne, czytanie (filozofia, historia, polityka, socjologia…), pływanie, szachy to moje zainteresowania.

16809678_628601990659606_2037891138_nLaetitia Sophie Patryk
Lektorka języka francuskiego

Bonjour,
Je me présente je m’appelle Laetitia je suis Française d’origine,je vie en Pologne depuis maintenant 6ans.
Ayant fini ma carrière d’aide maternelle dans une école privé en France je suis diplômé aide accompagnatrice.
J’aime être en contacte avec les gens et les enfants pour pouvoir leurs faire découvrir mon pays et le language Français. Ma passion et l’équitation et voyagé.

 

portret 2 Adrianna Bałabańska
Lektorka języka angielskiego

Języki to moja pasja i „miłość od pierwszego wejrzenia”. Równolegle z j.angielskim, którego jestem lektorem w Sitrax école, studiuję j.niemiecki oraz j.hiszpański. Prywatnie interesuję się tańcem, podróżami oraz kulturą Japonii. Jestem żądna nowych wyzwań i niczego się nie boję 😉
Serdecznie zapraszam na zajęcia w naszej szkole i liczę na świetną współpracę z Państwem.

 

 

 

 

 

 Magdalena Stefanowicz
Lektorka języka angielskiego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. W Sitrax école mam przyjemność nauczać języka angielskiego na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Moją największą pasją są podróże i poznawanie nowych miejsc. W tym roku byłam w Anglii – głównie w Londynie, a wcześniej w krajach skandynawskich – Danii, Szwecji i Norwegii. W wolnych chwilach lubię oglądać filmy i czytać książki po angielsku.

Serdecznie zachęcam do nauki języków obcych! Umiejętność ta otwiera w życiu wiele nowych możliwości.Do zobaczenia!